Обкладинки на паспорт

Купити шкіряні обкладинки на паспорт ручної роботи

Ні для кого не секрет, що навіть ламіновані документи в процесі використання можуть пошкодитися, а що вже говорити про паспорти книжечки. Мінімізувати затирання та передчасне псування можна за допомогою обкладинки на паспорт. Таким чином ваш документ буде захищений та упорядкований, а збоку обкладинки можна розмістити ідентифікаційний код. Звичайно краще купити обкладинку на паспорт з якісної шкіри. Це додасть стильності власнику документа, він буде довго носитися. Майстерня шкіряних виробів Portupeya виготовляє не тільки обкладинки для паспортів, а й модні гаманці, стильні ремені, наручні браслети, чоловічі та жіночі сумки, згортки для ножів, інші аксесуари зі шкури. Всі вироби ручної роботи, зроблені з натуральної шкіри, мають тривалим терміном експлуатації, виготовлені з любов'ю.

Обкладинки на паспорт, їх важливість та особливості

Недбале ставлення до документів призводить до втрати ними презентабельного зовнішнього вигляду. Щоб цього не сталося, багато хто використовує обкладинку для паспорта, студентський квиток, водійське посвідчення. Їх виготовляють з гумової тканини, силікону, пластику, шкірозамінника та шкіри. Останні користуються найбільшою популярністю. Купити шкіряні обкладинки на паспорт не так складно, адже всі вони виготовляються відповідно до розмірів документів. Головне тут вибрати перевіреного виробника, щоб і шкіра була якісна, і пошив ідеальний.

Переваги шкіряних обкладинок на паспорт:

 • Збереження документа від затирання та передчасного зносу;
 • Презентабельний зовнішній вигляд;
 • Швидка ідентифікація серед інших документів;
 • Шкіра довго не втрачає зовнішні характеристики;
 • Приємні тактильні відчуття;
 • Стильне комбінування з гаманцями, картхолдерами;
 • Психологічне підвищення власної значущості.

Обкладинки для паспорта із тканини хоч і мають прогумовану основу, не можуть довго використовуватися. Силіконові швидко затираються, тьмяніють, втягують бруд, що робить їх зовнішній вигляд непривабливим. Трохи краще штучна шкіра, але і вона не здатна в повній мірі слугувати тривалий час. Тоді як обкладинка на паспорт з натуральної шкіри стане кращим варіантом для захисту та демонстрації вашого документа.

Пред'являючи паспорт в шкіряній обкладинці, ви не будете соромитися за його зношеність, а це дуже важливо. Змінюється й ставлення до людини, якщо його документи знаходяться у гарній обкладинці. Не дивлячись на появу біометричних внутрішніх паспортів, документ у вигляді книжечки теж актуальний, його мають понад 50% всіх жителів нашої країни. Надягають обкладинки на паспорт для закордонних поїздок, вони випускаються у вигляді книжечки, й також зношуються, як і внутрішні.

Чому слід купувати обкладинки на паспорт

Для більшості людей важливо зберігати паспорт в належному вигляді. Дехто вибирає аксесуар за кольором, текстурою, з певним малюнком або тисненням. Придбати обкладинку можна для себе, та на подарунок. Є можливість підібрати модель в одному кольорі з гаманцем або картхолдером. Особливі педанти вирішують купити обкладинку на паспорт, військовий квиток, посвідчення водія або інші документи в одному дизайні. Це виглядає стильно, всі документи в однакових обкладинках, ви завжди будете знати, що це ваші.

Переваги наших виробів:

 • Оригінальні обкладинки на паспорт ручної роботи;
 • Надійні та практичні вироби;
 • Авторський дизайн з іменним гравіюванням;
 • Аксесуари з натуральної шкіри;
 • Моделі з іменним тисненням;
 • Обкладинки для паспорта різних кольорів та текстур;
 • Тривалий термін експлуатації.

Обкладинка на паспорт зі шкіри міцна та надійна, вона не тріскаються на морозі, не псується від сонця, здатна захистити в деякій мірі документи від намокання. Ви можете вибрати зразок зі стандартним дизайном, або замовити шкіряну обкладинку на паспорт у індивідуальному стилі. Є можливість замовити аксесуар з іменним гравіюванням або печаткою. Всі шкіряні аксесуари – це ручна робота, вироби зроблені якісно і з любов'ю. Сьогодні багато людей переходить на біометричні паспорти, вони також вимагають якісного захисту, тому у нас ви можете замовити обкладинки на пластикові документи, картхолдери. Ми пропонуємо купити обкладинки для паспорту у нас за вигідною ціною, зі швидкою доставкою.Показано з 1 по 12 із 18 (всього 2 сторінок)