breadcrumbs_revolution_theme

Якісні та красиві корпоративні подарунки для колег і клієнтів.

Дрібні вироби ручної роботи із натуральної шкіри — це ідеальний спосіб привернути увагу і нагадати про себе партнерам, працівникам своєї компанії та клієнтам і не тільки їм.

Ми виготовимо унікальну сувенірну продукцію з логотипом вашої компанії. Вироби такого типу протягом довгого часу будуть слугувати своїм власникам і нагадувати про вашу компанію. Пропонуємо розробити особливі аксесуари, врахувавши всі побажання замовників. Ми маємо можливість втілити всі ваші побажання, оскільки являємося виробниками продукції. У нашому розпорядженні широкий асортимент натуральної шкіри різноманітної текстури та відтінків.

Майстерня шкіряних виробів PORTUPEYA більше 8 років займається виготовленням аксесуарів з натуральної шкіри. Основною нашою метою є якість та унікальність. Ми маємо успішний досвід роботи з такими компаніями, як Аерохендлінг, Uber, Kernel Group, Ader Haber, Ajax, та інші.

Аксесуари з авіаційною тематикою успішно продаються в сувенірних магазинах авіаційного спрямування, AirHub, CrewShop та на всіх літаках авіакомпанії Міжнароднії Авіалінії України.

Головне наше завдання — зробити все якісно, оригінально і в обумовлені терміни.

Зажими, книжні закладки, обгортки для документів, картхолдери, браслети, брелоки та інші аксесуари з фірмовими логотипами стануть особливими візитками вашої компанії. Ми працюємо для вас швидко, якісно та доступно.