Шкіряні гаманці з натуральної шкіри ручної роботи

Чоловіки і жінки зі стильними шкіряними гаманцями виглядають солідно, викликають повагу. Прекрасне почуття піднесеності, яке викликає демонстрація нового гаманця, охоплювало багатьох. Особливо воно загострене, коли старий гаманець вже потертий, і його було соромно діставати. Нікуди не дітися і від вчення Фен-Шуй, що окреслює прийнятну колірну тональність гаманця, а також говорить, що тільки в красивому і доглянутому гаманці водяться гроші. Тому багато хто розуміє, що економити на аксесуарі для грошей не можна, як і носити гроші скукоженнимі в кишенях або розкиданими по сумочці.

Шкіряний гаманець-відмінний подарунок для чоловіків і жінок

Презентабельний зовнішній вигляд якісного гаманця зі шкіри ніхто не буде оскаржувати. Він не тільки стильно виглядає, але і доставляє приємні тактильні відчуття. Виходячи з того, що коштує портмоне не дешево, сміємо припустити, що це ідеальний подарунок на День Народження, Новий рік або інше свято. Особлива увага приділяється вибору аксесуара, одні люблять великі, інші міні версії в три складання. А щоб ваш подарунок став особливим, можна вибрати модель з іменним тисненням.

Природно в стаціонарному магазині ви не зможете купити такий гаманець. Його слід замовляти у виробника. Іменне тиснення зробить ваш подарунок особливим, його не можна в подальшому передарувати. Людина буде знати, що портмоне вибиралося і замовлялося саме для нього, від цього подарунок буде набагато цінніше. При бажанні, можна подарувати цілий набір, до портмоне купити ключницю, шкіряний ремінь, а до жіночого гаманця підібрати стильну сумку з якісної шкіри.

Гаманці ручної роботи-цінний і корисний аксесуар

Не варто купувати дешеві моделі зі шкірозамінника або вибирати Шкіряний варіант масового пошиття. Одні не прослужать і року, швидко затруться, а інші мають непрезентабельний вигляд. Якісний гаманець коштує дорого, а брендові аксесуари і зовсім недоступні. Тут вихід один, замовити гаманець ручної роботи зі шкіри, де кожен рядок рівна, підкладка оброблена, а матеріал хорошою вичинки. Виглядають такі гаманці елегантно, мають потрібну функціональність, а термін експлуатації у них досить великий.

Чим хороші гаманці ручної роботи:

  • Використовується якісна теляча шкіра;
  • Стильний дизайн і високий функціонал;
  • Проста, але дуже надійна конструкція;
  • Висока якість обробки зрізів і швів;
  • Можливість нанесення іменного гравіювання;
  • Подарункові моделі з іменним тисненням;
  • Вибір за кольорами і текстурою матеріалу;
  • Великий експлуатаційний період.

Що значить – гаманці ручної роботи, чому їх так цінують

Шкіряні гаманці ручної роботи розробляються для чоловіків і жінок. Кожна модель відшивається майстром, який стежить за всіма етапами, від розкладання лекал до останнього штриха, іменний гравіювання. На високому рівні знаходиться якість строчки, всі шви перед цим проклеюються, зрізи обов'язково поліруються, фарбуються або проводиться їх обробка шкірою. У виробництві використовується шкіра високої якості, будь-які дефекти не допускаються.

В кінці етапу вироби перевіряються незалежним ОТК майстром, який після тестування вирішує, відправляти або не відправляти гаманець на упаковку. Різноманітний і дизайн, є стандартна класика, довгі, вертикального типу моделі. Також трендові гаманці на подвійне або потрійне додавання, великі Жіночі клатчі, в які крім грошей можна укласти банківські карти і телефон. Стильний шкіряний гаманець стане вашою візитною карткою, а ще це цінний подарунок для родичів, друзів і коханих.

21.02.2020

Коментарі 0