Шкіряні гаманці в інтернет-магазині "Майстерня шкіряних виробів Портупея»

Зберігати гроші слід в гаманці, а не в кишенях, документах, сумочці. Гаманець повинен підбиратися зі смаком і щодо потрібного функціоналу. Для одних - це невеликий аксесуар, суто під паперові купюри, для інших об'ємна модель з зоною під кредитки, дисконтні карти, монети і навіть телефон. Шкіряні гаманці - найкраще рішення для чоловіків і жінок. Вони мають презентабельний зовнішній вигляд, відмінно носяться і довгий час не вимагають заміни. Наші майстри крім гаманців виготовляє ремені, обкладинки на паспорт, браслети на руку, можна підібрати красиву сумку, яка буде відповідати стилю гаманця. Всі вироби з натуральної шкіри, ручної роботи, виглядають елегантно, носяться довго, мають високу функціональність.

Чоловічий шкіряний гаманець-стиль і впевненість в одному виробі

Чоловічі гаманці є візиткою в магазині, банку, ресторані, і будь-якому іншому місці, де їх дістають. Кинувши погляд на портмоне, відразу розумієш, що за людина перед вами. Звичайно, враження може бути оманливе, але це виняток з правил. Найчастіше презентабельні гаманці у чоловіків зі статусом, або у тих, хто стежить за собою і своїм іміджем. Що ви думаєте про людину з затертим, дірявим гаманцем, в такому випадку краще взагалі без нього. Щоб про вас у оточуючих людей складалося сприятливу думку, слід купити шкіряний чоловічий гаманець, який доповнить стиль, і підвищить імідж.

Наша майстерня розробляє і відшиває різні типи чоловічих гаманців, всі вони ручної роботи. Це моделі для носіння в нагрудній кишені піджака, так звані купюрники. У них крім паперових грошей є відділення під банківські карти. Купюри зручно укладаються, відсутня їх перегинання, невеликий обсяг дозволяє розміщувати портмоне в нагрудній кишені пальто, куртки або піджака. Також можна вибрати модель з подвійним або потрійним складанням, вони більш мобільні, займають мало місця, комфортно укладаються в кишені брюк. Будь-який чоловічий гаманець може стати бажаним подарунком для вашого чоловіка, брата, батька.

Жіночі гаманці зі шкіри-найкращий подарунок для милих дам

Жіночі гаманці-це найбільш затребуваний аксесуар і популярний подарунок. Кожна представниця слабкої статі, не залежно від віку, буде рада такому презенту. Але навіть і не думайте про кожзамі, який затреться, не проживши і року. До цієї покупки слід підійти відповідально. Шкіряні гаманці ручної роботи-найкраще рішення. Тут якісні рядки, прекрасна вичинка, функціональність. До того ж наші майстри можуть виготовити іменну модель, що буде високо оцінено вашою другою половинкою.

Переваги гаманців ручної роботи:

  • оригінальні моделі з високою функціональністю;
  • надійна конструкція, якісна обробка;
  • авторський дизайн з іменним гравіюванням;
  • гаманці з високоякісної натуральної шкіри;
  • індивідуальні варіанти з іменним тисненням;
  • різні колірні і текстурні варіації;
  • тривалий термін служби.

Вибір жіночих гаманців вражає уяву. Можна зупинитися на класиці вертикального типу. Тут купюри укладаються рівно, без перегину, є додаткові зони під дрібниця, кредитки, акційні карти. Такі моделі підійдуть дамам, які люблять носити різні дрібниці в гаманці, і класти в нього багато готівки.

Гаманець з подвійним або потрійним складанням-найкращий подарунок для мобільних дівчат. Він не такий великий, займає менше місця, прекрасно розміщується в невеликій дамській сумочці або рюкзаку. Дамам, які не люблять гаманці, пропонуємо придбати гаманець-клатч. У нього точно поміститься все, навіть смартфон і ключі від квартири.

Купити жіночі та чоловічі шкіряні гаманці ручної роботи

Майстерня шкіряних виробів реалізує шкіряні гаманці ручної роботи. Це означає, що над кожною моделлю працює майстер, який стежить за станом швів, використовує в роботі тільки якісну шкіру, без дефектів. Всі шви проклеюються, а потім прострочуються. Зрізи закруглюються, поліруються, фарбуються або обробляються шкірою. Використання якісних матеріалів і застосування виробничих технологій, дозволяє створювати шедеври ручної роботи, які не відрізнити від брендових зразків.

03.02.2020

Коментарі 0