Шкіряні обкладинки на паспорт з натуральної шкіри ручної роботи

Чоловіки і жінки зі стильними шкіряними аксесуарами виглядають солідно, це стосується і обкладинок на документи. Багато хто відчував прекрасне почуття піднесеності, яке викликає демонстрація нового шкіряного аксесуара. Особливо воно загострюється, коли ви упаковуєте пошарпаний паспорт або військовий квиток в нову шкіряну обкладинку. Також приємно користуватися документами, коли ви замінюєте стару обкладинку новою. Вчення Фен-Шуй говорить про те, що не може бути успішною людина, у якого потертий гаманець або документи знаходяться в непривабливому вигляді. Це підштовхує розумних людей купувати стильні аксесуари з якісної шкіри, носити і пред'являти їх впевнено, не соромлячись демонструвати свої документи.

Шкіряні обкладинки на паспорт-відмінний подарунок для жінок і чоловіків

Ніхто не буде оскаржувати факт презентабельного зовнішнього вигляду паспорта в шкіряній обкладинці. Аксесуар не тільки надає документу значущості і презентабельності, але і створює приємні тактильні відчуття, тримати в руках паспорт в шкіряній обкладинці набагато приємніше, ніж без неї. Вартість шкіряних обкладинок на паспорт знаходиться в середньому діапазоні. Вони можуть стати як основним подарунком до будь-якого свята, так і виступити в якості додаткового презенту.

Багато роботодавців для підвищення іміджу свого персоналу, дарують на Новий Рік, корпоративні свята, стильні шкіряні обкладинки на паспорт, посвідчення, військовий квиток. Якщо ви вирішили подарувати чоловікові або жінці шкіряний гаманець, обкладинка на паспорт стане прекрасним доповненням. Краще вибирати аксесуари в один колір, з однаковою текстурною поверхнею шкіри. Хоч конструкційний вибір обкладинок не такий великий, ви завжди можете підібрати потрібний варіант за кольором, а також замовити іменне тиснення.

У магазині ви не купите стильну іменну шкіряну обкладинку з тисненням, максимум, стандартний варіант зі шкіри. Замовляти обкладинку з іменним тисненням слід індивідуально, або вибрати зразок із загального каталогу, якщо він підійде вам за тематикою. Іменне тиснення зробить ваш подарунок особливим, його не можна передарувати іншому. Людина буде розуміти, що даний аксесуар зроблений під замовлення, спеціально для нього, що зробить подарунок ще цінніше.

Чим гарні обкладинки зі шкіри ручної роботи:

  • Використовується якісна теляча шкіра;
  • Виділяється стильний дизайн;
  • Забезпечується зручне надягання і зняття;
  • Висока якість обробки зрізів і швів;
  • Можливість нанесення іменного гравіювання;
  • Подарункові моделі з іменним тисненням;
  • Можна вибрати колір і текстуру матеріалу;
  • Тривалий термін експлуатації.

Чому цінуються шкіряні обкладинки ручної роботи

Використання якісної шкіри підвищує декоративні особливості і сприяє збільшенню експлуатаційного ресурсу. Є можливість вибрати універсальний колір, замовити спеціальну обкладинку для чоловіка або жінки. Кожна обкладинка виготовляється майстром, який стежить за всіма етапами виробництва, від розкладання лекал, розкрою, до нанесення іменного тиснення на поверхню обкладинки. Це унікальна дизайнерська розробка, на якій розміщується відбиток будь-якої тематики, включаючи іменну гравіювання.

Натуральна шкіра є надійним захистом для документа, запобігає його передчасному зношуванню. Замовник вибирає колір обкладинки, від кричущого яскравого до універсального стриманого. Зображення наноситься способом термотеснения, що запобігає його стирання і деформацію. Цей стильний аксесуар може виділити вас серед оточуючих, підкреслити захоплення, професію або продемонструвати фамільний герб, власний логотип. Шкіряна обкладинка-найкращий подарунок, який ви зможете зробити своїм рідним, близьким і друзям.

24.02.2020

Коментарі 0