breadcrumbs_revolution_theme

Майстерня шкіряних виробів portUPeya ー це хобі, що перетворилося у власну улюблену справу. Ми починали зі звичайних шкіряних браслетів у далекому 2011 році та ще тоді не штампували, а творили щось нове й індивідуальне.

Сьогодні portUPeya workshop ー це унікальні шкіряні гаманці, обкладинки на паспорт, сумки, холдери, портмоне, ремені та сумки, які прослужать вам не один рік.

Також ми шиємо за індивідуальними і оригінальним замовленням: шкіряні чохли для інструментів, професійні робочі фартухи та будь-які інші шкіряні вироби. Все це ー за вашими мірками і з урахуванням будь-яких побажань.

Чому ми?

Ми згодні, що купити гаманець зі шкіри за копійки або знайти недорогу шкіряну сумку сьогодні не проблема. Але навряд чи якість такого виробу буде високою, та й чи довго він прослужить?

Виходить, щоб заощадити, іноді краще звернутися до професіоналів ー і купити гаманець, портмоне або ремінь зі шкіри ручної роботи. Так ви будете впевнені, що придбали якісну річ, а ціна при цьому залишилася такою ж доступною.Така покупка не тільки порадує, але і стане тим предметом, що передають у спадок своїм дітям й онукам.

Справа в деталях

Створюючи вироби зі шкіри, багато уваги ми приділяємо деталям. Фурнітура, шви, обробка зрізів шкіри - все це впливає на зовнішній вигляд аксесуара. Навіть невелика акуратна візитниця з обробленими зрізами і якісною фурнітурою буде виглядати солідно й через 10 років.


У майстерні portUPeya ми робимо все, щоб гаманці, ремені та інші вироби зі шкіри служили вам якомога довше.