breadcrumbs_revolution_theme

Майстерня шкіряних виробів portUPeya це хобі, що перетворилося у власну улюблену справу. Ми починали зі звичайних шкіряних браслетів у далекому 2011 році та ще тоді не штампували, а творили щось нове й індивідуальне.

 

Сьогодні portUPeya workshop це унікальні шкіряні гаманці, холдери, портмоне, ремені та сумки, які прослужать вам не один рік.

Також ми шиємо за індивідуальними і оригінальним замовленням: шкіряні чохли для інструментів, професійні робочі фартухи та будь-які інші шкіряні вироби. Все це за вашими мірками і з урахуванням будь-яких побажань.

 

Чому ми?

 

Ми згодні, що купити гаманець зі шкіри за копійки або знайти недорогу шкіряну сумку сьогодні не проблема. Але навряд чи якість такого виробу буде високою, та й чи довго він прослужить?

 

Виходить, щоб заощадити, іноді краще звернутися до професіоналів і купити гаманець, портмоне або ремінь зі шкіри ручної роботи. Так ви будете впевнені, що придбали якісну річ, а ціна при цьому залишилася такою ж доступною.Така покупка не тільки порадує, але і стане тим предметом, що передають у спадок своїм дітям й онукам.

 

Справа в деталях

 

Створюючи вироби зі шкіри, багато уваги ми приділяємо деталям. Фурнітура, шви, обробка зрізів шкіри - все це впливає на зовнішній вигляд аксесуара. Навіть невелика акуратна візитниця з обробленими зрізами і якісною фурнітурою буде виглядати солідно й через 10 років.

До речі, обробка зрізів шкіри це те, завдяки чому якісну ручну роботу можна відрізнити від масового «штампування». Це складний і довгий процес, який вимагає особливого вміння й обладнання. Тому обробка зрізів шкіри показник майстра, який по-справжньому любить свою роботу.

 

Ось кілька фото, як ми обробляємо зрізи шкіри:


У майстерні portUPeya ми робимо все, щоб гаманці, ремені та інші вироби зі шкіри служили вам якомога довше.